Jack Daniel´s Apple 35% 0,7L (holá fľaša)

21,95 

Katalógové číslo: 5099873017623 Kategória:

Popis

Likér s nezameniteľnou chuťou zeleného jablka a obohacujúcim záverom. ,,Master Blender“ Jeff Arnett túto chuť opísal ako ,,keď si čerstvo odtrhnuté zelené jablko hodíte do pohára s Jackom“. Je zjemnená filtráciou cez drevené uhlie a starená v nových sudoch z amerického duba. Potom sa whisky mieša s prírodným, sviežim likérom zo zeleného jablka. Vyladenie chuti jablkového Jacka trvalo roky, ale výsledok je komplexná whisky s vynikajúcou chuťou čerstvých jabĺk, teplého karamelu a klasického korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s Apple 35% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Jack Daniel´s Apple 35% 0,7L (holá fľaša) je 21.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s Apple 35% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s Apple 35% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873017623.

Produkt Jack Daniel´s Apple 35% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: De Luze Cognac VSOP 40% 0,7L (kartón), Pernod 40% 0,7L (holá fľaša), Legend of Kremlin 40% 0,7L, Beefeater Blood Orange 37,5% 0,7L (holá fľaša)