Il MioGusto Melonsecco 5.5% 0,75L (čistá fľaša)

6,50 

Katalógové číslo: 8719189150018 Kategória:

Popis

Urobiť dobrý Spritz je otázkou výberu správnych ingrediencií a zmiešania všetkého v správnom pomere. S Il MioGusto máte o to hneď postarané. Jediné, čo musíte urobiť, je naplniť pohár ľadom a doliať ho svojou obľúbenou príchuťou…už to nemôže byť jednoduchšie!

Slávny Spritz z Talianska pozná každý.
Šumivé víno v kombinácii s často sladkými alebo niekedy jemne horkými likérmi. Tieto nápoje sa často pijú na terase ako ľahký aperitív pred jedlom alebo jednoducho ako osviežujúci nápoj v horúcom dni.

Tak vzniklo vzniklo aj Il miogusto. Väčšina ľudí pozná najznámejšie príchute ako Limonsecco a Melonsecco alebo Hugo. Nápoje sa nalievajú priamo z fľaše do veľkého pohára na víno naplneného ľadom a ozdobeného mätou alebo ovocím. Šumivé víno v spojení s chuťou čerstvého ovocia vytvára lahodný letný drink.

Melonsecco – už nie je nič lepšie ako toto!
Melonsecco je nový trend z Talianska. Talianske šumivé víno so sviežim vodným melónom a nádychom mäty.
Táto kombinácia vytvára jemne sladký nápoj, ktorý je lahodný ako aperitív, ale hodí sa ku všetkému. Užite si leto po celý rok s Melonseccom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Il MioGusto Melonsecco 5.5% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Il MioGusto Melonsecco 5.5% 0,75L (čistá fľaša) je 6.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Il MioGusto Melonsecco 5.5% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Il MioGusto Melonsecco 5.5% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8719189150018.

Produkt Il MioGusto Melonsecco 5.5% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Contarini Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry 11.5% 0,75L (čistá fľaša), Moët & Chandon Brut Imperial 12% 0,75l (holá fľaša), Hubert Grand Rosé Medium Dry 12% 0,75L (čistá fľaša), Moët & Chandon Nectar Imperial Semi Secco 12% 0,75l (holá fľaša)