Hyde Single Grain Cask Strength

49,00 

Katalógové číslo: 5391528960316 Kategória:
Výrobca: HYDE

Popis

Hyde Single Grain Cask Strength

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hyde Single Grain Cask Strength

Cena za Hyde Single Grain Cask Strength je 49 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hyde Single Grain Cask Strength dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hyde Single Grain Cask Strength – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391528960316.

Produkt Hyde Single Grain Cask Strength nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Jameson v kolíske 40% 4,5l (holá fľaša s kolískou), Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT, Hyde Rum Cask Finish