Havana Club 7YO Pigalle Paris Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša)

Katalógové číslo: 8501110080439 Kategória:

Popis

Dokonalá kubánska demonštrácia všestrannosti vysokokvalitného rumu, odbornosti skúsených majstrov a ich hlbokej oddanosti komplexnému procesu starnutia rumu.

nJe veľmi všestranný – výborne chutí čistý, no možno ho použiť aj do rôznych koktejlov. Tmavý rum, ktorý zreje v sudoch po bourbone, predstavuje bohaté prírodné odtiene Kuby. Odhaľuje chute kubánskeho ,,terroir“ – aromatický tabak, sladké tropické ovocie, melasa, korenie a vanilka z kontinuálneho procesu starnutia, všetko umocnené pomalým uvoľňovaním aróm.
n
nFrancúzska módna značka Pigalle Paris pod vedením dizajnéra Stéphana Ashpoola a Havana Club spolupracovali na uvedení exkluzívnej limitovanej edície Havana 7. Partnerstvo je oslavou radosti z hudby a tanca a ich schopnosti inšpirovať a spájať nás.n

n  

nToto partnerstvo medzi Pigalle Paris a Havana Club oceňuje farby a kultúru, ktoré sú jadrom celoživotnej práce Ashpoola. Rovnaký duch, ktorý umelec vnáša do svojich živých kolekcií oblečenia alebo pestrofarebne maľovaných ikonických basketbalových ihrísk, pokračuje aj tu s limitovanou edíciou rumu Havana 7.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Havana Club 7YO Pigalle Paris Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Havana Club 7YO Pigalle Paris Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Havana Club 7YO Pigalle Paris Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Havana Club 7YO Pigalle Paris Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8501110080439.

Produkt Havana Club 7YO Pigalle Paris Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Cihuatán Indigo 8YO 40% 0,7L (kartón), Arhumatic Ananas Rôti, Basilic, La Maison Du Rhum No.4 Reunion 2011, GIFT, Rammstein Rum MAXI, GIFT