Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie DOC suché 12% 0,75L (holá fľaša)

6,50 

Katalógové číslo: 8010719010322 Kategória:

Popis

Víno má výraznú slamovo-žltú farbu. Má jemne minerálnu arómu s delikátnymi tónmi žltého ovocia ako marhuľa, žltý melón, s jahodami. V chuti je jemné a plné odrodového charakteru s príjemne dlhým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie DOC suché 12% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie DOC suché 12% 0,75L (holá fľaša) je 6.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie DOC suché 12% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie DOC suché 12% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8010719010322.

Produkt Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie DOC suché 12% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Tajna Cuvée Sari 2018, Hamsik Rosato Veneto 12% 0,75L (holá fľaša), Vinidi Dunaj, Moet & Chandon Ice Imperial Demi Sec 12% 0,75L (holá fľaša)