Godet XO Terre 40% 0,7l (kartón)

90,90 

Katalógové číslo: 3278480629128 Kategória:
Výrobca: Godet

Popis

Je vzácna zmes, ktorá sa inšpiruje 6 crus of Cognac a modelom procesu starnutia. Brilantný výraz terroiru, mužský a vzrušujúci, stelesňuje dušu našich viníc a pôsobivého savoir-faire. Jeho zlatá až mahagónová farba ohlasuje čierne korenie, škoricu a korenisté tóny a pozoruhodným pretrvávajúcim rancio finish.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Godet XO Terre 40% 0,7l (kartón)

Cena za Godet XO Terre 40% 0,7l (kartón) je 90.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Godet XO Terre 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Godet XO Terre 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3278480629128.

Produkt Godet XO Terre 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Karpatské KB 40% 0,7l (holá fľaša), Larsen XO Paradise Cellar 40% 0,7L (kartón), Hennessy VSOP Privilege 40% 0.7L (darčekové balenie so strainerom), Ararat 7YO 40% 0,7L (kartón)