Glenmorangie Tarlogan 43% 0,7L (kartón)

66,15 

Katalógové číslo: 5010494931051 Kategória:

Popis

Limitovaná edícia single malt whisky plná sladkých zemitých aróm, krémového karamelu, vanilky a kokosu. Sladké dezertné tóny – vanilkový puding, hrušky, ananás a jemné citrusy vytvárajú príjemne hodvábnu textúru. V dlhej pretrvávajúcej dochuti dominuje jemná korenitosť zázvoru a náznaky bielej čokolády a mandľového marcipánu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenmorangie Tarlogan 43% 0,7L (kartón)

Cena za Glenmorangie Tarlogan 43% 0,7L (kartón) je 66.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenmorangie Tarlogan 43% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenmorangie Tarlogan 43% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010494931051.

Produkt Glenmorangie Tarlogan 43% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Kilchoman Loch Gorm, GIFT, Ben Riach 21 Y.O., GIFT, Talisker Skye 45,8% 0,7L (kartón), Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón)