Glenfarclas 15YO 46% 0,7L (tuba)

57,55 

Katalógové číslo: 5018066154617 Kategória:

Popis

Tento neuveriteľný nápoj z Glenfarclas nedokážeme dostatočne opísať. Je to šťavnatá vianočná torta medzi druhmi whisky, absolútne veľkolepá! Tomuto výnimočnému 15-ročnému sladovému destilátu, ktorý zrel v drevených sudoch po sherry, udelil Jim Murray 95 bodov. Množstvo whisky v tomto destiláte je zjavne oveľa staršie ako 15 rokov, je to nápoj so skutočne výrazným vplyvom sherry a my ho milujeme.Vôňa: Intenzívne, mocné sherry. Krémové sherry, určite to je Pedro Ximenez? Takmer… dotyk mentolu? Toto je výsledok jej takmer ušľachtilej kvality.Vôňa našepkáva, že má viac ako 15 rokov.

Chuť: Hrozienka, viac sherry, pomarančová šupka, vlašské orechy, datle.

Záver: Neuveriteľne dlhý, komplexný, viac vlašských orechov.

Celkový dojem: S pridaním vody sa odkrýva jej sladkosť. Toto je vianočná torta, nie whisky. Jednoducho zarážajúca.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenfarclas 15YO 46% 0,7L (tuba)

Cena za Glenfarclas 15YO 46% 0,7L (tuba) je 57.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenfarclas 15YO 46% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenfarclas 15YO 46% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5018066154617.

Produkt Glenfarclas 15YO 46% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Akashi 4YO Red Wine Cask 50% 0,5L (kartón), Bushmills Sherry Cask The Steamship Collection, GIFT, Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón), Grant’s Tripple Wood 40% 1,0L (čistá fľaša)