Gin Mare Capri 42.7% 1L (čistá fľaša)

51,65 

Katalógové číslo: 8411640011059 Kategória:

Popis


Vo Vilanova i la Geltrú, malom rybárskom mestečku na Costa Dorada, pália Gin Mare, tekuté zlato destilérky Miguel Guansé. A to doslova s nebeskou podporou, lebo medený destilačný kotol sa nachádza priamo v starej kaplnke, ktorá v dávnej minulosti slúžila mníchom. „Mare nostrum“ (naše more) pyšne nazývali Rimania Stredozemné more. A keď ochutnáte tento gin, okamžite sa budete „nachádzať“ pri stredozemnom mori.

Po 10 rokoch exportovania stredomorského životného štýlu do sveta, Gin Mare uvádza na trh špeciálnu edíciu ginu inšpirovanú vôňami majestátneho talianskeho ostrova Capri. V srdci má chute Bergamonu, ktoré oživujú samotnú podstatu Stredomoria.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gin Mare Capri 42.7% 1L (čistá fľaša)

Cena za Gin Mare Capri 42.7% 1L (čistá fľaša) je 51.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gin Mare Capri 42.7% 1L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gin Mare Capri 42.7% 1L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8411640011059.

Produkt Gin Mare Capri 42.7% 1L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Toison & Dr. Oscar Kramer 40.33% 0.15L (set), Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša), Mini Nordés 40% 0,05L (čistá fľaša), Tanqueray 43,1% 0,7L (holá fľaša)