Galliano Ristretto 30% 0,5l (holá fľaša)

14,95 

Katalógové číslo: 8716000967688 Kategória:

Popis

Keďže Galliano Ristretto nie je kávový likér, ale espressový likér musia byť  v ňom použité dva rôzne druhy kávových zŕn. Perfektná rovnováha medzi silnými a horkými zrnkami Robusta z Kene a Indie sa zmiešali s kávovými zrnkami Arabica z Brazílie a Kolumbie.
 
S výrobným procesom zahŕňajúcim 6 veľmi odlišných fáz je proces vytvárania Galliano Ristretto likéru komplexný. Práve táto pozornosť venovaná detailom umožňuje hlboké a intenzívne chute Galliana Ristretta vyjadriť sa naplno.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Galliano Ristretto 30% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Galliano Ristretto 30% 0,5l (holá fľaša) je 14.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Galliano Ristretto 30% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Galliano Ristretto 30% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8716000967688.

Produkt Galliano Ristretto 30% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Black Jamaica Spiced Liqueur 35% 0,7L (holá fľaša), Tatratea Peach Tea 42% 0.7l (holá fľaša), Creme De Cassissee 16% 0,7l (holá fľaša), Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša)