Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

19,10 

Katalógové číslo: 8001110138005 Kategórií:

Popis

100% prírodná talianska ,,špecialitka“ ukrývajúca v sebe nádheru očarujúcej Sicílie – svieži citrónový likér oslňujúcej výraznej žltej farby s plnou a intenzívnou chuťou ,,bielych Zagara citrónov“. Tie sú dôkladne vyberané a spracovávané podľa najstarších receptov. Pozornosť pri výrobe likéru je venovaná predovšetkým procesu šúpania citrónovej kôry, ktorý prebieha čo najjemnejším spôsobom, aby sa extrahoval a zachoval vzácny esenciálny olej. Kôra sa ručne vylúhuje za studena, čím je zaistená nikdy nemeniaca sa chuť aj vôňa limoncella Isolabella.

Značka prešla transformáciou a obnovila dizajn – nová etiketa a fľaša z matného skla vyjadrujú jedinečnosť, ktorá sa nachádza vo vnútri.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 19.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8001110138005.

Produkt Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Dr. Oscar Kramer 36% 0.05L (čistá fľaša), Espero Elixír 34% 0.7L (tuba), Campari Bitter 28.5% 1,0L (čistá fľaša), Bols Pomegranate 17% 0,7l (holá fľaša)