Frndžalica Surová Pacho Matrtaj 65% 0.7L (kartón)

29,75 

Katalógové číslo: 8588007005119 Kategória:

Popis

Pacho Matrtaj Frndžalica Surová je mocný obilný destilát, pripravený na vyzrievanie v dubových sudoch, v ktorých po rokoch získa šmrnc a noblesu.

Jej surová chuť je tajomná a silne hrejivá, sladová až medová, s vôňou ražného chleba so stopami lieskovcov a sladkých mandlí.

S drsným obilno – chlebovým charakterom je určená len pre silné a nezlomné povahy.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Frndžalica Surová Pacho Matrtaj 65% 0.7L (kartón)

Cena za Frndžalica Surová Pacho Matrtaj 65% 0.7L (kartón) je 29.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Frndžalica Surová Pacho Matrtaj 65% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Frndžalica Surová Pacho Matrtaj 65% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007005119.

Produkt Frndžalica Surová Pacho Matrtaj 65% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: BVD Hruškovica 45% 0,5l (holá fľaša), Marsen Slivovica 42% 0.5L (darčeková balenie s 1 pohárom), Mini BVD Jablkovica 45% 0,05l (holá fľaša), Boulard Calvados Grand Solage 40% 0,7l (holá fľaša)