Frederic Kafka Gin

27,90 

Katalógové číslo: 8594024925798 Kategória:
Výrobca: FREDERIC KAFKA

Popis

Frederic Kafka Gin

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Frederic Kafka Gin

Cena za Frederic Kafka Gin je 27.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Frederic Kafka Gin dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Frederic Kafka Gin – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594024925798.

Produkt Frederic Kafka Gin nájdete v kategórii

London Dry Gin - London Dry Gin je kultový alkohol s pôvodom v Londýne, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou a tradičným spôsobom výroby. Tento gin je charakteristický svojou jemnou a suchou chuťou s príjemným zápachom bylín, ktoré sú jeho základnými ingredienciami. Je ideálny na prípravu osviežujúcich koktailov, ale aj na samostatné pitie s ľadom.… Podobné produkty: Tanqueray Rangpur, Rammstein Gin, Žufánek OMG (Oh My Gin), Elephant Strength Gin