Flor de Cana Legacy Edition 12YO 40% 0,7l (kartón)

31,00 

Katalógové číslo: 8588004818750 Kategórie: ,

Popis

Flor de Cana 12-ročný rum je vyrábaný spoločnosťou Compania Licorera de Nicaragua už od r. 1937. Táto značka je jednou z najlepších krajín v Latinskej Amerike. Počas rokov získala mnoho prestížnych medzinárodných ocenení. Flor de Cana Centenario 12-ročný rum zreje v dubových sudoch po whisky. Má medovo sladkú vôňu, jemnú chuť s tónmi dymu, dubu a zrelého ovocia.

V roku 2013 spoločnosť aktualizovala dizajn svojich fliaš. Je na nej sopka San Cristobal, ktorá má predstavovať sopečnú pôdu Nikaraguy. Rumy Flor de Cana sú distribuované v štyridsiatich troch krajinách sveta.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Flor de Cana Legacy Edition 12YO 40% 0,7l (kartón)

Cena za Flor de Cana Legacy Edition 12YO 40% 0,7l (kartón) je 31 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Flor de Cana Legacy Edition 12YO 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Flor de Cana Legacy Edition 12YO 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588004818750.

Produkt Flor de Cana Legacy Edition 12YO 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

12 ročný rum - 12-ročný rum je zrelý a jemný alkohol s bohatou históriou. Jeho vynikajúce aroma a chuť sú výsledkom dlhodobého zrenia v dubových sudoch, kde prechádza procesom oxidácie, ktorý mu dodáva jemnosť a komplexnosť. Tento rum je skvelým doplnkom pre každú príležitosť a bude vynikajúco chutiť samotný, ale aj v kokteiloch či… Podobné produkty: Flor de Cana 12YO Family Legacy 40% 1L (kartón), Dictador 10YO 40% 0,7L (čistá fľaša), Dictador 12YO 40% 0,7l (holá fľaša), New Grove 10YO 40% 0.7L (tuba)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Patridom XO Islay Cask Finish, GIFT, Captain Morgan White 37,5% 0,7L (holá fľaša), Malecon Extra Seco, Diplomático Reserva Exclusiva Magnum