Espero Elixír 34% 0.7L (tuba)

16,45 

Katalógové číslo: 8594009451359 Kategória:

Popis

Je vyrobený z najjemnejšieho dominikánskeho rumu Añejo, zrejúceho 7 rokov v amerických dubových sudoch. Hrozienka, ktoré sú macerované po dobu najmenej jedného mesiaca, sú vylisované a vzniknutá lahodná šťava je potom pridaná do rumu. Je veľmi populárny ako aperitív. Tento elixír ponúka delikátnu arómu macerovaných hrozienok s príjemným dotykom sladkosti, ktorá sa premieňa do medovej chuti, robí tento likér nekonvenčným, a napriek tomu pútavým aperitívom alebo digestívom. Je vynikajúci s ľadom alebo len čistý, podávaný pri izbovej teplote.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Espero Elixír 34% 0.7L (tuba)

Cena za Espero Elixír 34% 0.7L (tuba) je 16.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Espero Elixír 34% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Espero Elixír 34% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594009451359.

Produkt Espero Elixír 34% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša), 958 Santero Spritz, Mini Zwack Unicum 40% 0,05L (čistá fľaša), Black Jamaica Spiced Liqueur 35% 0,7L (holá fľaša)