Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba)

29,95 

Katalógové číslo: 742832219433 Kategórie:

Popis

Zmes tých najlepších ručne vyberaných starnutých barbadoských rumov. Charakterizuje ju trojitý proces starnutia. Najprv odpočíva 6 rokov v sude po bourbone (Karibik), potom sa premiestni do suda po sherry (Španielsko) a následne do suda po ,,banyuls“ (fortifikované dezertné víno, Francúzsko), v ktorom ďalšie 4 roky starne systémom solera. Toto spojenie troch kultúr (karibskej, španielskej a francúzskej) vytvára harmóniu chuti a vône.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba)

Cena za Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba) je 29.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832219433.

Produkt Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Olmeca Gold 38% 0,7l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0.35L (darčekové balenie harley davidson), Metaxa Private Reserve 40% 0,7l (kartón), Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša)