Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba)

31,30 

Katalógové číslo: 742832219433 Kategória:

Popis

Zmes tých najlepších ručne vyberaných starnutých barbadoských rumov. Charakterizuje ju trojitý proces starnutia. Najprv odpočíva 6 rokov v sude po bourbone (Karibik), potom sa premiestni do suda po sherry (Španielsko) a následne do suda po ,,banyuls“ (fortifikované dezertné víno, Francúzsko), v ktorom ďalšie 4 roky starne systémom solera. Toto spojenie troch kultúr (karibskej, španielskej a francúzskej) vytvára harmóniu chuti a vône.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba)

Cena za Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba) je 31.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832219433.

Produkt Espero Dos Continentes 40% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0.2L (dačekové balenie divoké prasa), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie puška na drevenom stojane), Jose Cuervo Especial Reposado 38% 0,7l (holá fľaša), Naga Java Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)