Elit Eighteen 40% 0.7L (čistá fľaša)

31,85 

Katalógové číslo: 4750021000799 Kategórií:

Popis

Vytvorená v roku 2003 tak, aby sa stala odpoveďou na záujem o luxusnú vodku bohatú na chuť a čírosť. Dnes je značka Elit ,,vrcholom výroby vodky“. Vďaka špičkovej technológii, jedinému zdroju obilia a unikátnej mrazivej filtrácii na až -18°C je unikátna sama osebe. Každý zber obilia je dôkladne kontrolovaný predtým než ,,vojde“ do výroby. Obilie je následne pomaly fermentované a trikrát destilované – to zaručuje krištáľovo čistý destilát bez akýchkoľvek stôp metanolu. Poslednou fázou pri výrobe Elit je jedinečný proces vymrazovania. Inšpirovaní starou slovanskou tradíciou nechávať sudy von v mrazivých zimných podmienkach chladia tekutinu presne na -18˚C. Pri tejto teplote sa hustota kvapaliny zvyšuje a cez iónmi nabité uhlíkové filtre sa pohybuje veľmi pomaly. To zaisťuje zachytenie a odstránenie najmenších nečistôt zanechávajúc nádherne čistý alkohol. Následne prichádza odpočinok a vodka dostáva čas aj priestor na návrat na okolitú teplotu. Bez zhonu získava znaky molekulárnej dokonalosti – bezchybnú čistotu a jemný lahodný pocit v ústach.

Tento skvost je vo svete neustále vysoko oceňovaný ,,biely destilát“ – pozdvihuje zážitok z toho, čím vodka môže byť.

* ,,platinové hodnotenie“ podľa Beverage Testing Institute (Chicago, USA) – 97/100

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Elit Eighteen 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Elit Eighteen 40% 0.7L (čistá fľaša) je 31.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Elit Eighteen 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Elit Eighteen 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4750021000799.

Produkt Elit Eighteen 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Russian Standard Original 40% 3,0L (holá fľaša), Finlandia Grapefruit 37,5% 1l (holá fľaša), Russian Standard Original 40% 0,7L (tuba), Finlandia 40% 1l (holá fľaša)