El Dorado 21 Y.O. Special Reserve, GIFT

92,00 

Katalógové číslo: 8715151210780 Kategória:
Výrobca: EL DORADO

Popis

El Dorado 21 Y.O. Special Reserve, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí El Dorado 21 Y.O. Special Reserve, GIFT

Cena za El Dorado 21 Y.O. Special Reserve, GIFT je 92 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o El Dorado 21 Y.O. Special Reserve, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. El Dorado 21 Y.O. Special Reserve, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8715151210780.

Produkt El Dorado 21 Y.O. Special Reserve, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Dictador 1976 Generations en Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Dos Maderas 5+5, Pusser’s Rum 40% 0,7l (holá fľaša), La Maison Du Rhum No.5 Santa Lucia 2013, GIFT