Don Papa Port Cask Finish 7YO 40% 0,7L (tuba)

232,05 

Katalógové číslo: 4809015157701 Kategórií:

Popis

Táto špeciálna edícia oslavuje 500. výročie prvého oboplávania Zeme – dobrodružnej plavby, pri ktorej sa Španieli prvýkrát vylodili na území súčasných Filipín. Portugalský bádateľ Ferdinand Magellan poverený španielskym kráľom Carlosom I., aby sa vydal na výpravu za hľadaním ostrovov korenia. Poslal ho tak na odyseu na druhý koniec sveta, ktorá navždy zmenila chod dejín a námornej plavby.

Najprv zrel 2 roky v sudoch z amerického dubu po bourbone a potom ďalších 5 rokov v sudoch, kde predtým bolo červené portské víno. Výsledkom je tmavý rum s korenistým charakterom a teplým temperamentom, ktorý odhaľuje dlhotrvajúce ovocné tóny a úžasné arómy portského vína.

Má tmavočervenú farbu. Vôňa dosahuje rezonančné a hlboké tóny sladkého drievka, tmavej čokolády a ,,muscovado“ cukru, po ktorých nasledujú tóny krvavých pomarančov, zrelých červených bobúľ a jemné svieže tóny vanilky. Chuť je bohatá a veľmi komplexná – tóny praženého dubu, škorice, kávy Arabica a karamelu sú úžasne vyvážené sviežimi a ľahkými tónmi vanilky, ovocia a štipkou hnedého cukru. Záver je výnimočne dlhý, perzistentný a suchý s ozvenou horkého kakaa a nádychom sušených fíg.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Don Papa Port Cask Finish 7YO 40% 0,7L (tuba)

Cena za Don Papa Port Cask Finish 7YO 40% 0,7L (tuba) je 232.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Don Papa Port Cask Finish 7YO 40% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Don Papa Port Cask Finish 7YO 40% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4809015157701.

Produkt Don Papa Port Cask Finish 7YO 40% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Don Papa rum - Don Papa rum je exotický a sladký alkohol z Filipín, ktorý získava svoju jedinečnú chuť z tropických ovocí a korení. Tento rum je vyrobený z prvotriedneho melasy a zrelý v dubových sudoch, ktoré dodávajú jeho hladkú a jemnú konzistenciu. Don Papa rum je ideálny pre tých, ktorí hľadajú niečo nové… Podobné produkty: Don Papa 40% 0,7l (tuba), Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Don Papa 10YO 43% 0,7l (tuba), Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba)