Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba)

225,20 

Katalógové číslo: 4809015157152 Kategória:

Popis

Najprv zrel v sudoch z amerického dubu po bourbone a potom v štyroch rôznych typoch sudov po sherry – Palo Cortado, Fino, Cream a Pedro Ximenez.

Má svetlo jantárovú farbu s nádychom červenej. Vôňa je príjemne suchá, ovocná a oriešková. Chuť je bohatá a ovocná s nádherne suchou zamatovou textúrou. Záver je príjemne dlhý a hladký.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba)

Cena za Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba) je 225.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4809015157152.

Produkt Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Don Papa rum - Don Papa rum je exotický a sladký alkohol z Filipín, ktorý získava svoju jedinečnú chuť z tropických ovocí a korení. Tento rum je vyrobený z prvotriedneho melasy a zrelý v dubových sudoch, ktoré dodávajú jeho hladkú a jemnú konzistenciu. Don Papa rum je ideálny pre tých, ktorí hľadajú niečo nové… Podobné produkty: Don Papa Port Cask Finish 7YO 40% 0,7L (tuba), Don Papa 10YO 43% 0,7l (tuba), Don Papa 40% 0,7l (tuba), Don Papa 40% 0,7L (holá fľaša)