Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša)

52,05 

Katalógové číslo: 4809015157183 Kategória:

Popis

Rum zrejúci v sudoch z amerického dubu starostlivo zmiešaný so špeciálne destilovanou infúziou calamansi (hybrid medzi mandarínkou a kumquatom – pochádza z Filipín a má kyslú chuť, podobne ako limetka) a divokého chilli siling labuyo. Toto kombinácia chutí prinesie jemné zahriatie a brnenie, zakončené tropickým medom. Vo vôni cítiť krásne živé a ovocné tóny s kúskami sladkej vanilky, praženého cukru a sviežej limetkovej kôry spolu s voňavými zrelými klementínkami a exotickým kvetinovým nektárom. Chuť je bohatá, mastná a sladká s tónmi tmavého divokého medu a mliečnej čokolády a pomarančového oleja. Potom príde prekvapivý výbuch tepla z chilli, ktorý pokryje ústa hrejivým suchým dubom. Na záver v ústach pretrváva výrazná aromatická chuť, spolu s horko-sladkou tmavou čokoládou a škoricovými tónmi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša) je 52.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4809015157183.

Produkt Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Conde De Cuba Elixir 32% 0.7L (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0.2L (dačekové balenie divoké prasa), Sierra Reposado 38% 1.0L (čistá fľaša), The Pink Pigeon Original 37.5% 0.7L (čistá fľaša)