Dictador Aurum 40% 0.7L (kartón)

99,95 

Katalógové číslo: 5902670847174 Kategórií:
Výrobca: Dictador rum

Popis

Rum vyrobený fermentáciou jedinečného panenského medu z cukrovej trstiny a destilovaný v antickom medenom destilačnom prístroji ,,alembick“. Zreje mnoho rokov v najkvalitnejších dubových sudoch ,,ex-bourbon“. Pri finálnom miešaní používajú tradičnú rodinnú metódu, ktorú vymyslel hlavný ,,Master Blender“. Výsledkom je najúžasnejšia zmes vytvorená s použitím len tých najlepších sudov z každého ročníka, schválená na plnenie do fliaš pod najvyššou kontrolou kvality.

Sýta tmavá farba pripomínajúca mahagón prekvapí krásnymi zlatými odleskami. Očarujúca vôňa najprv prekvapí sladkastými tónmi medu, kolumbijskej kávy a karamelu. Potom sa rozvinú ,,ťažšie“ arómy tmavej čokolády, dubového dreva a krémového ,,parfait“ (francúszsky dezert). Chuť je veľmi jemná až ,,krémová“. Prelínajú sa v nej tiež tóny medu, kolumbijskej kávy, tmavej čokolády a ,,parfait“. Príjemne dlhý a komplexný záver má ľahké dubové tóny, ktoré dokonale vyvažujú tento unikát.

Ocenenia:
Rum XP Maiami 2013 – Gold
Spirits Tasting Orlando 2013 – Gold
Spirits Las Vegas 2012 – Gold

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador Aurum 40% 0.7L (kartón)

Cena za Dictador Aurum 40% 0.7L (kartón) je 99.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador Aurum 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador Aurum 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670847174.

Produkt Dictador Aurum 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Navy Island XO Reserve 40% 0.7L (tuba), Zacapa Reserva Limitada 2015 45% 0,7l (tuba), Espero Dos Continentes, GIFT, Presidente Marti Solera 15 40% 0,7l (kartón)