Dictador 2 Masters Ximénez-Spínola 46.4% 0,7L (dačekové balenie kazeta)

861,30 

Katalógové číslo: 5902670846092 Kategória:
Výrobca: Dictador rum

Popis


,,Dictador 2 Masters“

Už viac ako 40 rokov Dictador starostlivo zdokonaľoval umenie výroby rumu podľa rodinných receptov a techník. Teraz je čas, aby tento rum staršej generácie našiel cestu do dielní niektorých z najvýznamnejších umelcov duchovných svetov – umelcov, ktorí odborne vyrábajú rôzne kategórie alkoholu najkrajším spôsobom, ktorý si možno predstaviť.
 
Každý z týchto umelcov bol starostlivo vybraný tak, aby reprezentoval svoju vlastnú kategóriu alkoholu, založenú na remeselnej výrobe, ktorá je neporovnateľná, výnimočná a bezkonkurenčná. Každý pozvaný umelec dostal vo svojej doméne špeciálne vybrané sudy rumu Dictador a mal pokračovať v jedinečnom procese zrenia v inej pivnici, na inom kontinente a podľa odbornosti majstra pivnice.

45-ročný rum Dictador z ročníka 1976 dokončený v sudoch po whisky bol odoslaný do Jerez de la Frontera na horúcom juhu Španielska. Tam rum zrel 9 mesiacov v 50-ročných francúzskych dubových sudoch Pedro Ximenez.

Farba pripomína hlboko leštené ružové drevo s karmínovými odleskami. Vôňa má hlboký a zároveň jemný charakter, v závere je suchá. Prvotne cítiť akoby vianočný koláč meniaci sa na pražené mandle. Nasledujú ovocné tóny (stará Madeira), potom kvetiny – tropické ľalie končiace spáleným karamelom. Chuť je krémová a veľmi plná, celkovo sladkastá. Spojenie karamelu a vína zakončené výraznou chuťou hrejivého korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador 2 Masters Ximénez-Spínola 46.4% 0,7L (dačekové balenie kazeta)

Cena za Dictador 2 Masters Ximénez-Spínola 46.4% 0,7L (dačekové balenie kazeta) je 861.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador 2 Masters Ximénez-Spínola 46.4% 0,7L (dačekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador 2 Masters Ximénez-Spínola 46.4% 0,7L (dačekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670846092.

Produkt Dictador 2 Masters Ximénez-Spínola 46.4% 0,7L (dačekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Privateer Navy Yard 4 Y.O., Captain Morgan Dark Rum 40% 0,7l (holá fľaša), Austrian Empire Navy Rum Reserva 1863, Hampden Estate HLCF Classic, GIFT + 2 poháre