Del Maguey Single Village Mezcal – San Luis del Rio 47% 0,7L (holá fľaša)

67,30 

Katalógové číslo: 618397950015 Kategória:

Popis

Ručne vyrobené v tropickom koryte rieky v dedine San Luis Del Rio, kde tečie rieka Red ant s agáve: Espadín.
Prirodzene fermentovaný a dvakrát destilovaný v medených kotloch. Vôňa pečeného ananásu a jasných citrusov, tóny manga, kakaa, sušeného čili a nádychu slanosti, v dochuti cigaretový dym a veľa ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Del Maguey Single Village Mezcal – San Luis del Rio 47% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Del Maguey Single Village Mezcal – San Luis del Rio 47% 0,7L (holá fľaša) je 67.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Del Maguey Single Village Mezcal – San Luis del Rio 47% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Del Maguey Single Village Mezcal – San Luis del Rio 47% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 618397950015.

Produkt Del Maguey Single Village Mezcal – San Luis del Rio 47% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Olmeca Gold 38% 0,7l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie pálenica), Dzama Vanilla 10YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Detesk Slivka 40% 0,05l (darčekové balenie loď pinta)