Fernet Stock Barrel Edition 35% 0,7L (holá fľaša)

12,30 

Katalógové číslo: 8594005021150 Kategórie:

Popis

Najpredávanejšia značka horkobylinného likéru v Česku Fernet Stock, prichádza s novou verziou Barrel Edition, v ktorej sa spája osobitosť bylinného macerátu s jemnou zmesou prémiového rumu. Fernet Stock Barrel Edition Fernet & Rum tak prináša ojedinelú možnosť vychutnať si originálnu kombináciu, ktorá sa na slovenskom trhu ešte doteraz neobjavila. Dokonale vyladená chuť vzniká vyváženým pomerom výrazného bylinného charakteru likéru Fernet Stock a zmesou štyroch vyzretých rumov. Jemne sladkasté trstinové rumy z Nikaraguy, Dominikánskej republiky, Barbadosu a Jamajky vnášajú do Fernetu Stock Barrel Edition chuť vanilky, sušeného ovocia a orieškov. Svojou chuťou, ktorá vynikne najlepšie pri izbovej teplote, osloví priaznivcov fernetu a rumu. Barrel Edition je ideálnou voľbou pre slávnostné príležitosti, rovnako ako pre spoločné stretnutie so svojimi priateľmi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Fernet Stock Barrel Edition 35% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Fernet Stock Barrel Edition 35% 0,7L (holá fľaša) je 12.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Fernet Stock Barrel Edition 35% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Fernet Stock Barrel Edition 35% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594005021150.

Produkt Fernet Stock Barrel Edition 35% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: A.H. Riise Royal Danish Navy Strength 55% 0,7l (kartón), Mini The Kraken Black Spiced 40% 0,05L (čistá fľaša), Don Papa Masskara 40% 0,7l (holá fľaša), Detesk Fľaša s Futbalovou Loptou Slivka 40% 0,35L