Del Maguey Mezcal Vida 42% 0,7L (holá fľaša)

44,45 

Katalógové číslo: 618397200929 Kategória:

Popis

Remeselne vyrábaný organický mezcal pochádza zo San Luis del Rio. Uviedla na trh v roku 2010 spoločnosť Del Maguey Limited Company v ktorej čele stojí legendárny americký umelec Ron Cooper.Je vyrábaný z odrody agáve Espadín. Dvakrát destilovaný pomalou destiláciou v mědených kotloch, pod ktorými sa kúri drevom. To zaistí špecifickú chuť nápoja, ktorý je následne univerzálnou prísadou do koktejlov.

Má vôňu aromatického ovocia s náznakom medu, vanilky a pečeného agáve. V chuti je jednoznačný zázvor, škorica, santalové drevo, banány a mandarinky, s dlhým a jemným záverom.

V žiadnom z mezcalov Del Maguey nie sú obsiahnuté žiadne chemikálie, farbivá, alebo iné prímesy.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Del Maguey Mezcal Vida 42% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Del Maguey Mezcal Vida 42% 0,7L (holá fľaša) je 44.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Del Maguey Mezcal Vida 42% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Del Maguey Mezcal Vida 42% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 618397200929.

Produkt Del Maguey Mezcal Vida 42% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Hell or High Water Spiced 38% 0,7L (čistá fľaša), Old Bert Kingston Spiced Recipe N°140 40% 0.7L (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie pálenica), Tatratea Herbal Tea Digestif 35% 0,7l (holá fľaša)