Captain Morgan Black Spiced 40% 1l (holá fľaša)

20,70 

Katalógové číslo: 5000281034980 Kategórií:

Popis

Captain Morgan Black Spice 40% je jedinečný rum z rady Kapitána Morgana. Je silnejší než ostatné, dvakrát vypálený a zreje v zčernalých duboch. V Black Spice rume sú rôzne druhy korenia prinášajúce exotického ducha z výprav Kapitána Morgana, prevláda však klinček, škorica a vanilka. Vďaka vyššiemu množstvu alkoholu oproti ďalším rumom Captain Morgan je tento rum výraznejší aj v miešaných nápojoch. Vynikajúci je samozrejme pri miešaní s kolou alebo zázvorovou limonádou a limetkou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Captain Morgan Black Spiced 40% 1l (holá fľaša)

Cena za Captain Morgan Black Spiced 40% 1l (holá fľaša) je 20.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Captain Morgan Black Spiced 40% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Captain Morgan Black Spiced 40% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281034980.

Produkt Captain Morgan Black Spiced 40% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Familia Gin 40% 0,2l (holá fľaša), Don Julio Blanco 38% 0,7l (kartón), Patron Silver 40% 0,7l (kartón), Detesk Slivka 40% 0,5l (darčekové balenie sada tashen)