Cynar 16.5% 1.0L (čistá fľaša)

15,70 

Katalógové číslo: 8002240001009 Kategória:
Výrobca: DCM N. V.

Popis

Horkosladký likér na báze artičokov, ktorých listy mu dodávajú svoju výraznú chuť. Názov ,,Cynar“ je odvodený od ich botanického názvu – ,,Cynar scolymus“. Je obohatený o nálev z 13 bylín a rastlín. Tajná receptúra, ktorá od svojho vzniku zostala rovnaká, je založená na niektorých prírodných látkach, ktoré sa nachádzajú v artičokoch – vrátane „cynarínu“. Vďaka svojim osviežujúcim a bylinkovým horkosladkým vlastnostiam a miernemu obsahu alkoholu (len 16,5%) je Cynar ideálny pred večerou, no pokojne aj po nej. Tento likér je obľúbený medzi barmanmi – vyniká v „štipľavých“ a originálnych koktejloch.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cynar 16.5% 1.0L (čistá fľaša)

Cena za Cynar 16.5% 1.0L (čistá fľaša) je 15.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cynar 16.5% 1.0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cynar 16.5% 1.0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8002240001009.

Produkt Cynar 16.5% 1.0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Flor De Cana Spresso 30% 0,7l (holá fľaša), Arhumatic Ananas Passion, Tatratea Citrus 32% 0,7l (holá fľaša), Zwack Unicum 40% 1l (holá fľaša)