Crystal Head 40% 3l (kartón)

188,85 

Katalógové číslo: 627040411490 Kategória:

Popis


Kreativita je jadrom všetkého, čo robíme. Preto vyrábame najčistejšiu a najjemnejšiu vodku s jedinečným balením a nápaditým myslením. Crystal Head používa iba tie najkvalitnejšie ingrediencie na vytvorenie jedinečných výrazov ultra prémiovej vodky, ktorá je úplne bez prísad. Robíme to pre všetkých kreatívnych ľudí, ktorí myslia inak – aby ich inšpirovali v ich tvorivých aktivitách a aby ukázali ich kreativitu bez kompromisov. Na rozdiel od iných značiek vodky, Crystal Head vníma svet inak, bez obmedzení.
Fľaša Crystal Head bola navrhnutá kreatívnymi ľuďmi. Dan Aykroyd a John Alexander spoločne navrhli ikonickú fľašu v tvare lebky ako symbol života, ktorý odráža silu a osvietenie. 

Crystal Head

Naša originálna vodka Crystal Head je vyrobená z kanadskej kukurice z miestnych zdrojov. Destiluje sa štyrikrát do neutrálneho destilátu a zmieša sa s čistou vodou z Newfoundlandu v Kanade. Vodka je sedemkrát filtrovaná, z toho tri sú cez vrstvy polodrahokamov, známych ako diamanty Herkimer.
Naša ikonická fľaša v tvare lebky sa vyrába v Európe, kde sú do skla roztavené kúsky krištáľu, aby bola zaistená absolútna čistota.
Vodka Crystal Head ponúka čistého, jasného a bezfarebného ducha. Na „nose“ neutrálne arómy s jemným nádychom citrusov. Hodvábne hladká s nádychom sladkosti a vanilky.
Končí sa sladkým, krémovým záverom.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Crystal Head 40% 3l (kartón)

Cena za Crystal Head 40% 3l (kartón) je 188.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Crystal Head 40% 3l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Crystal Head 40% 3l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 627040411490.

Produkt Crystal Head 40% 3l (kartón) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Beluga Gold Line 40% 0.7L (holá fľaša), Fjodor Vodka 37,5% 0,7l (holá fľaša), Moskovskaya Vodka 40% 1l (holá fľaša), Finlandia 40% 1l (holá fľaša)