Crystal Head 40% 0,7l (darčekové balenie s 4 pohárikmi)

45,90 

Katalógové číslo: 627040411636 Kategória:

Popis

Vodka vyrobená z kanadskej kukurice z miestnych zdrojov. Destiluje sa 4-krát z obilia a potom sa zmiešava s nedotknutou vodou z Newfoundlandu v Kanade. Následne je filtrovaná 7-krát, z toho 3-krát cez vrstvy polodrahokamových kryštálov známych ako diamanty Herkimer. Ikonická fľaša v tvare lebky sa vyrába v Európe, kde sa kúsky kryštálu zatavujú do skla, aby sa zabezpečila absolútna čistota.

Má krásnu krištáľovo čistú farbu. Vo vôni sa prelína neutrálna obilná aróma s jemným citrusovým nádychom. Hodvábne jemná chuť má ľahký náznak sladkosti a vanilky. Záver je príjemne nasladlý a krémový.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Crystal Head 40% 0,7l (darčekové balenie s 4 pohárikmi)

Cena za Crystal Head 40% 0,7l (darčekové balenie s 4 pohárikmi) je 45.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Crystal Head 40% 0,7l (darčekové balenie s 4 pohárikmi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Crystal Head 40% 0,7l (darčekové balenie s 4 pohárikmi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 627040411636.

Produkt Crystal Head 40% 0,7l (darčekové balenie s 4 pohárikmi) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Barcelo Imperial Dominicano 38% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Cubaney Centenario 41% 0,7l (kartón), Diplomatico Reserva 40% 0.7L (darčekové balenie 4 podložky pod poháre), Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,75l (kartón)