Compañero Elixir Orange, GIFT

34,90 

Katalógové číslo: 5712718005769 Kategória:
Výrobca: COMPAÑERO

Popis

Compañero Elixir Orange, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Compañero Elixir Orange, GIFT

Cena za Compañero Elixir Orange, GIFT je 34.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Compañero Elixir Orange, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Compañero Elixir Orange, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718005769.

Produkt Compañero Elixir Orange, GIFT nájdete v kategórii

Ochutený rum - Ochutený rum je sladký a aromatický alkohol, ktorý sa získava fermentáciou a destiláciou cukrovej trstiny. Jeho chuť je obohatená o príjemné aroma korení, vanilky a ovocia. Tento rum je ideálny na prípravu kokteilov, ale aj na samostatné pitie s ľadom. Jeho vysoký obsah alkoholu však vyžaduje opatrné a zodpovedné užívanie. Podobné produkty: Compañero Panama Extra Añejo, GIFT, Razel’s Peanut Butter Rum, Arhumatic Poire Rôtie – Poivre, Arhumatic Ananas Rôti, Basilic