Arhumatic Frécinette – Vanille

39,90 

Katalógové číslo: 3760267940187 Kategória:
Výrobca: ARHUMATIC

Popis

Arhumatic Frécinette – Vanille

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Arhumatic Frécinette – Vanille

Cena za Arhumatic Frécinette – Vanille je 39.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Arhumatic Frécinette – Vanille dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Arhumatic Frécinette – Vanille – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760267940187.

Produkt Arhumatic Frécinette – Vanille nájdete v kategórii

Ochutený rum - Ochutený rum je sladký a aromatický alkohol, ktorý sa získava fermentáciou a destiláciou cukrovej trstiny. Jeho chuť je obohatená o príjemné aroma korení, vanilky a ovocia. Tento rum je ideálny na prípravu kokteilov, ale aj na samostatné pitie s ľadom. Jeho vysoký obsah alkoholu však vyžaduje opatrné a zodpovedné užívanie. Podobné produkty: Arhumatic Menthe, Donut Rum – Cookies & Cream, Arhumatic Rhum Raisins, Compañero Elixir Orange, GIFT