Chairman´s Reserve Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

21,45 

Katalógové číslo: 5060184940085 Kategória:

Popis

Chairmans Reserve Spiced je rum tmavojantárovej farby, ktorý získal mnoho ocenení. Jeho sladkastá medovo-ovocná vôňa s nádychom korenistej vanilky a dubového dreva pochádza z dubových sudov, v ktorých predtým zreli najlepšie americké whisky. Chuť je stredne plná, vyvážená a jemná, cítiť zmes zrelého ovocia s hrozienkami, tabak a korenie s náznakom vanilky a pomaranča. Chairman’s Reserve rum si najlepšie vychutnáte s troškou kokosového mlieka, ale aj čistý, či v koktailoch.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chairman´s Reserve Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Chairman´s Reserve Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) je 21.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chairman´s Reserve Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chairman´s Reserve Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060184940085.

Produkt Chairman´s Reserve Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Dzama Vieux Vanilla 43% 0,7l (holá fľaša), The Demon’s Share El Oro Del Diablo 40% 0,7L (čistá fľaša), Metaxa 12* 40% 0,7l (kartón), Dead Man´s Fingers Mango 37.5% 0.7L (holá fľaša)