Chairman´s Reserve 40% 0,7L (holá fľaša)

19,95 

Katalógové číslo: 786992000456 Kategória:

Popis

Prvý Chairman’s Reserve rum bol namiešaný na ostrove St. Lucia v Karibiku v roku 1999. Ide o zmes najmenej 5-rokov zrejúcich rumov, vyrobených z kvalitnej guajanskej cukrovej trstiny a špeciálne filtrovanej dažďovej vody. Po namiešaní Chairman’s Reserve rum dozrieva ešte ďalších 6 mesiacov v dubových sudoch, v ktorých pred ním zreli whisky značiek Jim Beam, Jack Daniels či Buffalo Trace.

Má sladkastú medovo-ovocnú vôňu s nádychom dubového dreva a korenistej vanilky. V chuti cítiť zmes zrelého ovocia s hrozienkami, tabaku a kokosového mlieka.

Jeho uvedenie na trh prinieslo radosť fajnšmekrom i barmanom pre svoju univerzálnosť a výraznú chuť sa veľmi rýchlo stal hitom pre miešané nápoje.

Už onedlho po uvedení na trh začal Chairman’s Reserve rum získavať ocenenia na svetových fórach.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chairman´s Reserve 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Chairman´s Reserve 40% 0,7L (holá fľaša) je 19.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chairman´s Reserve 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chairman´s Reserve 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 786992000456.

Produkt Chairman´s Reserve 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: The Rum Box, GIFT, Doorly’s XO Barbados Rum, Captain Morgan Black Label 40% 0,7l (holá fľaša), Ron Botran Solera 18 40% 0,7l (holá fľaša)