The Colours of Rum Edition No. 5, Jamaica HD 1992, GIFT

499,00 

Katalógové číslo: 5984013468475 Kategória:

Popis

The Colours of Rum Edition No. 5, Jamaica HD 1992, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Colours of Rum Edition No. 5, Jamaica HD 1992, GIFT

Cena za The Colours of Rum Edition No. 5, Jamaica HD 1992, GIFT je 499 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Colours of Rum Edition No. 5, Jamaica HD 1992, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Colours of Rum Edition No. 5, Jamaica HD 1992, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5984013468475.

Produkt The Colours of Rum Edition No. 5, Jamaica HD 1992, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Rum Facundo Exquisito, GIFT, Worthy Park, Rum-Bar Rum White Overproof, Hell Or High Water XO 40% 0,7L (čistá fľaša), Compañero Miniset, GIFT