Carskaja Silver Vodka, GIFT

17,90 

Katalógové číslo: 4603514001455 Kategória:
Výrobca: CARSKAJA

Popis

Carskaja Silver Vodka, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Carskaja Silver Vodka, GIFT

Cena za Carskaja Silver Vodka, GIFT je 17.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Carskaja Silver Vodka, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Carskaja Silver Vodka, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603514001455.

Produkt Carskaja Silver Vodka, GIFT nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Mini Beluga Noble 40% 0,05L (holá fľaša), Ukiyo Japanese Rice Vodka 40% 0,7L (čistá fľaša), Smirnoff Red + Pumpa 37,5% 3L (čistá fľaša), Royal Bison Vodka 40% 0.7L (kartón)