Captain Morgan Black Label 40% 0,7l (holá fľaša)

Katalógové číslo: 5ef4b43c869c Kategórie: ,

Popis

n Captain Morgan Black 40% je jedinečný rum z rady Captain Morgan. Je silnejší než ostatné, dvakrát vypálený a zreje v zčernalých duboch. V Black Spice rume sú rôzne druhy korenia prinášajúce exotického ducha z výprav Kapitána Morgana, prevláda však klinček, škorica a vanilka. Vďaka vyššiemu množstvu alkoholu oproti ďalším rumom Captain Morgan je výraznejší aj v miešaných nápojoch. Vynikajúci je samozrejme pri miešaní s kolou alebo zázvorovou limonádou a limetkou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Captain Morgan Black Label 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Captain Morgan Black Label 40% 0,7l (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Captain Morgan Black Label 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Captain Morgan Black Label 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5ef4b43c869c.

Produkt Captain Morgan Black Label 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Captain Morgan - Captain Morgan rumu nájdete široký výber tohto ikonického rumu, ktorý sa vyrába už viac ako 75 rokov. Kapitán Morgan je svetovo známa značka rumu, ktorá je obľúbená pre svoju jemnú chuť a príjemnú arómu. V našej ponuke máme rôzne druhy Captain Morgan rumu, od klasického tmavého rumu po limitované edície, ktoré… Podobné produkty: Captain Morgan Dark Rum 40% 0,7l (holá fľaša), Captain Morgan White 37,5% 1,0L (holá fľaša), Captain Morgan Jamaica Rum 40% 1l (holá fľaša), Captain Morgan White 37,5% 0,7L (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Maison du Rhum Colombie Batch N°4 48% 0.7L (tuba), Presidente Marti Solera 23 40% 0,7L (darčekové balenie 2 poháriky), Rum & Cane French Overseas, GIFT, Scheer Velier EMB Plummer Tropical Aging 14 Y.O., GIFT