Cantina Montelliana 57 Prosecco Asolo Extra Dry

11,00 

Katalógové číslo: 8000555001172 Kategória:
Výrobca: CANTINA

Popis

Cantina Montelliana 57 Prosecco Asolo Extra Dry

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cantina Montelliana 57 Prosecco Asolo Extra Dry

Cena za Cantina Montelliana 57 Prosecco Asolo Extra Dry je 11 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cantina Montelliana 57 Prosecco Asolo Extra Dry dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cantina Montelliana 57 Prosecco Asolo Extra Dry – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000555001172.

Produkt Cantina Montelliana 57 Prosecco Asolo Extra Dry nájdete v kategórii

Prosecco - Prosecco je bublinkové víno s pôvodom z Talianska, ktoré sa vyznačuje sviežim a ovocným charakterom. Jeho jemné perlenie a príjemná kyslosť robia z Prosecca ideálny nápoj na osvieženie počas letných dní alebo na oslavu významných udalostí. Tento populárny alkohol sa často podáva ako aperitív alebo spolu s ľahkými jedlami, ako… Podobné produkty: Prosecco Bottega Manzoni Moscato Rosé, Freixenet Prosecco DOC, Pronol Prosecco DOC Mini, Prosecco Bottega DOC Rosé