Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico

9,60 

Katalógové číslo: 8006220002468 Kategórií:
Výrobca: MIONETTO

Popis

Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico

Cena za Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico je 9.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8006220002468.

Produkt Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico nájdete v kategórii

Prosecco - Prosecco je bublinkové víno s pôvodom z Talianska, ktoré sa vyznačuje sviežim a ovocným charakterom. Jeho jemné perlenie a príjemná kyslosť robia z Prosecca ideálny nápoj na osvieženie počas letných dní alebo na oslavu významných udalostí. Tento populárny alkohol sa často podáva ako aperitív alebo spolu s ľahkými jedlami, ako… Podobné produkty: Martini Prosecco, Freixenet Prosecco DOC, Freixenet Prosecco DOC, Prosecco Bottega Manzoni Moscato Rosé