Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón)

33,05 

Katalógové číslo: 3028130076457 Kategória:
Výrobca: Camus

Popis

Je intenzívne aromatický koňak, ktorého kvetinový a ovocný profil s tónmi dubu, korenia a vanilky pochádza zo starostlivého výberu eaux-de-vie odrážajúcich typické chute Terroir, z ktorých niektoré pochádzajú z renomovaného Cru Borderies. Všetky sudy používané na dozrievanie sú výlučne „jemnozrnné“ a majú nízky obsah trieslovín, a to vďaka zvláštnemu procesu „French Light Toasting“, ktorý umožňuje vyvážiť dubovitosť a sviežu chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón)

Cena za Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón) je 33.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3028130076457.

Produkt Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Hennessy VS 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Pierre de Segonzac Collection XO NO.2 40% 0,7L (holá fľaša), Pierre de Segonzac Collection XO NO.1 40% 0,7L (holá fľaša), Frapin XO VIP 40% 0,7L (kartón)