A. de Fussigny Selection 40% 0,7l (kartón)

34,25 

Katalógové číslo: 8588007138954 Kategória:
Výrobca: A. de Fussigny

Popis

 

Spoločnosť A. de Fussigny založil v roku 1814 taliansky obchodník Alfonso de Fussigny. Od vzniku je hlavnou filozofiou spoločnosti vyrábať koňaky tej najvyššej kvality. Z tohto dôvodu patrí spoločnosť A. de Fussigny k menším producentom, ktorý je však veľmi vysoko hodnotený práve kvôli svojej prvotriednej kvalite. Celá dnešná produkcia Maison A. de Fussigny vzniká vo vlastnom pôvodnom liehovare na brehu rieky Charente, kde vznikajú všetky eaux-de-vie. Ten je v súčasnosti posledným svojho druhu v historickom centre mesta Cognac. Blízkosť rieky poskytuje v pivniciach takmer dokonalé hydrologické parametre (vlhkosť) a tým i predpoklad vynikajúceho procesu starnutia a dozrievania celého spektra koňakov. Produkty spoločnosti A. de Fussigny sa líšia od tradičných koňakov v mnohých ohľadoch. Cez svoj odkaz tradičných hodnôt sa dnes spoločnosť A. de Fussigny usiluje o ich moderné poňatie. Každá fľaša je umelecké dielo, ktoré si nesie osobitý kúsok odkazu Alfonsa de Fussigny.

 

A. de Fussigny Sélection
Zmes eaux de vie z rôznych oblastí pestovania – Grande Champagne, Petite Champagne, Borderies, Fins Bois a Bois Ordinaires. Farba pripomína čistý zlatý závoj s jemnými odtieňmi jantáru. Vôňa má ľahké kvetinové tóny naklonené k žltým kvetom – jazmín a zimolez. Nasleduje tmavý čaj, ktorý vedie k jemným tónom citrusov – pomarančovej kôry, ako aj korenia a jemnej vanilky. Chuť má elegantnú a dobre vyváženú štruktúru, ktorá odhaľuje jemné arómy bieleho korenia a muškátového orieška, po ktorých nasledujú svieže tóny citrusov. Okrúhly a jemný záver je naklonený k jemným tónom vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A. de Fussigny Selection 40% 0,7l (kartón)

Cena za A. de Fussigny Selection 40% 0,7l (kartón) je 34.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A. de Fussigny Selection 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A. de Fussigny Selection 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138954.

Produkt A. de Fussigny Selection 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Beluga HUNTING Herbal Bitter 40% 0.7L (kartón), Crystal Head VODKA John Alexander 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Tiki Lovers White Rum 50% 0,7l (holá fľaša), Kensington Pink Gin 37.5% 0.7L (holá fľaša)