Black & White Scotch Whisky 40% 0.7L (holá fľaša)

15,35 

Katalógové číslo: 50196135 Kategória:

Popis

Je svetlozlatej farby so sladkou vôňou dubu a sušienok meniacich sa na arómy obilia končiac jemným nádychom rašeliny. V chuti je hladká, ľahká, svieža a korenistá – v pozadí cítiť dymový nádych.  Záver je kratší, definujú ho príjemné tóny vanilky, medu a dubu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Black & White Scotch Whisky 40% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Black & White Scotch Whisky 40% 0.7L (holá fľaša) je 15.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Black & White Scotch Whisky 40% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Black & White Scotch Whisky 40% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 50196135.

Produkt Black & White Scotch Whisky 40% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: The Lost Distillery Jericho Classic Selection, GIFT, Bushmills Irish Whiskey 21 Y.O., GIFT, Glenfarclas 40YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Wild Turkey Rare Breed 58,4% 0,7l (tuba)