Belizean Blue Signature Blend, GIFT

39,90 

Katalógové číslo: 8719689981990 Kategória:
Výrobca: BELIZEAN BLUE

Popis

Belizean Blue Signature Blend, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Belizean Blue Signature Blend, GIFT

Cena za Belizean Blue Signature Blend, GIFT je 39.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Belizean Blue Signature Blend, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Belizean Blue Signature Blend, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8719689981990.

Produkt Belizean Blue Signature Blend, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Patridom XO Islay Cask Finish, GIFT, Dictador 12YO 40% 0,7l (holá fľaša), New Grove 8YO Double Cask Moscatel 47% 0.7L (tuba), Mini Bacardi Carta Blanca 40% 0,05l (holá fľaša)