Becherovka 38% 0,5l (čistá fľaša)

7,70 

Katalógové číslo: 8594405101537 Kategória:

Popis

Je lahodný, tradičný a vysoko kvalitný bylinný likér. Táto obľúbená česká klasika má svoje mimoriadne miesto pri všetkých míľnikoch vášho života. Je to 100% prírodný produkt bez akýchkoľvek chemických konzervačných látok, umelých prímesí alebo emulgátorov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Becherovka 38% 0,5l (čistá fľaša)

Cena za Becherovka 38% 0,5l (čistá fľaša) je 7.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Becherovka 38% 0,5l (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Becherovka 38% 0,5l (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594405101537.

Produkt Becherovka 38% 0,5l (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Bols Triple Sec Curacao 38% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Vianočný kalendár 49,5% 24 x 0,04L (set), Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša), Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša)