Balvenie 14YO Caribbean Cask 43% 0,7l (tuba)

71,00 

Katalógové číslo: 5010327524566 Kategória:

Popis

The Balvenie založil v roku 1892 William J.Grant, ktorý založil aj pálenicu Glenfiddich, ktorá sa nachádza „next door“.
Obe pálenice dodnes patria spoločnosti William Grant & Sons Ltd.
Balvenie má dodnes vlastnú sladovňu a je to malá pálenica, čo jej umožnuje viac experimentovať a do svojej výroby často zaraďuje malé série.

14-ročná single malt whisky Balvenie Caribbean Cask bola zrejúca v sudoch tradičnej dubovej whisky až 14 rokov a potom bola „dokončená“ v sudoch, ktoré predtým obsahovali karibský rum.Sladový majster David C. Stewart, MBE, naplnil americké dubové sudy svojou vlastnou zmesou vybraných západoindických rumov.Keď usúdil, že sú sudy pripravené, rum bol nahradený 14-ročnou whisky a „drevo bolo dané do práce“, aby sa dosiahli posledné úpravy.

Výsledkom je výnimočná jednosladová whisky s tradičným hladkým, medovým charakterom The Balvenie, ktorá sa snúbi s tónmi karamelu a ovocným nádychom, s teplým, pretrvávajúcim záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Balvenie 14YO Caribbean Cask 43% 0,7l (tuba)

Cena za Balvenie 14YO Caribbean Cask 43% 0,7l (tuba) je 71 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Balvenie 14YO Caribbean Cask 43% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Balvenie 14YO Caribbean Cask 43% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327524566.

Produkt Balvenie 14YO Caribbean Cask 43% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Teeling Brabazon Series 2, GIFT, Teeling Dark Porter, GIFT, GlenAllachie 10 Y.O., Port Wood Finish, GIFT