Bacardi Carta Negra 37,5% 0.7l (holá fľaša)

13,55 

Katalógové číslo: 7610113004470 Kategória:

Popis

Ľahký tmavý rum, ktorý dozrieva viac ako 4 roky – je vhodný aj na miešanie. Má veľmi tmavú farbu, skoro až čiernu. Vôňa a chuť je plná a hladká. Oplýva aromatickými tónmi tropického ovocia, marhúľ, sliviek a banánov. V závere cítiť náznak dreva s dotykom vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bacardi Carta Negra 37,5% 0.7l (holá fľaša)

Cena za Bacardi Carta Negra 37,5% 0.7l (holá fľaša) je 13.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bacardi Carta Negra 37,5% 0.7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bacardi Carta Negra 37,5% 0.7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7610113004470.

Produkt Bacardi Carta Negra 37,5% 0.7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Naga Siam, GIFT, Rhum Extra Vieux HSE Chateau La Tour Blanche Finish,, GIFT, Admiral Rodney HMS Officers Release No.2, GIFT, Legenda Rum 38% 0.7L (darčekové balenie s pohárom)