Auténtico Nativo 15YO 40% 0,7l (kartón)

35,90 

Katalógové číslo: 7451105850640 Kategória:

Popis

Auténtico Nativo pochádza z Panamy, konkrétne z centrálnej oblasti Herrera, ktorá je ovplyvnená Tichým oceánom na jednej strane a daždovými pralesmi na strane druhej. Pochádza z dielne majstra blendera Francisca Fernandeza. Táto oblasť má bohatú vulkanickú pôdu a preto má miestna trstina veľmi vysoký obsah cukru a melasa z nej je ideálna pre výrobu rumu.
Má tmavo jantárovú intenzívnu farbu. Vôňa je komplexná, spája jemnosť orechov so silou dubu.
Auténtico Nativo má veľmi vyváženú chuť s medovými tónmi melasy spolu s tónmi dubu, kakaa a citrusov. Zreje 15 rokov v bielych amerických dubových sudoch, v ktorých predtým zrel bourbon.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Auténtico Nativo 15YO 40% 0,7l (kartón)

Cena za Auténtico Nativo 15YO 40% 0,7l (kartón) je 35.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Auténtico Nativo 15YO 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Auténtico Nativo 15YO 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7451105850640.

Produkt Auténtico Nativo 15YO 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Maison Du Rhum No.5 Peru 2012, GIFT, Ron Quorhum 30 Aniversario 42% 0,7l (kartón), Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O., Malecon 10 Y.O., GIFT