Malecon Añejo Genuino

17,10 

Katalógové číslo: 8009366295978 Kategória:
Výrobca: MALECON

Popis

Malecon Añejo Genuino

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon Añejo Genuino

Cena za Malecon Añejo Genuino je 17.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon Añejo Genuino dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon Añejo Genuino – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366295978.

Produkt Malecon Añejo Genuino nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Cihuatán Solera 12 Reserva Especial 40% 0,7L (tuba), Espero Coffee & Rum, Diplomatico Reserva Exclusiva Kniha 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Flor de Cana Gran Reserva 7YO 40% 0,7l (holá fľaša)