Appleton Estate 30 MINI by Dramroom

39,90 

Katalógové číslo: 726667334615 Kategória:
Výrobca: Appleton Estate

Popis

Appleton Estate 30 MINI by Dramroom

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Appleton Estate 30 MINI by Dramroom

Cena za Appleton Estate 30 MINI by Dramroom je 39.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Appleton Estate 30 MINI by Dramroom dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Appleton Estate 30 MINI by Dramroom – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 726667334615.

Produkt Appleton Estate 30 MINI by Dramroom nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: The Demon’s Share, MAXI, Barcelo Imperial Dominicano 38% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), 1731 Barbados 8 Y.O., GIFT, Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)