Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša)

35,55 

Katalógové číslo: 611851664466 Kategória:
Výrobca: Pinaq

Popis

Osviežujúca zmes exotických ovocných štiav, jemnej 5-krát destilovanej prémiovej vodky, vyzretého francúzskeho koňaku VSOP a jemných tónov sladkého šafranu.

Vo vôni dominuje sladká vôňa citrusov, marakuje a iného exotického ovocia. Chuť je osviežujúco hladká a doladená pikantnou zmesou dobre vyváženého koňaku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša) je 35.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 611851664466.

Produkt Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Fireball Cinnamon Whisky Likér 33% 0.7L (holá fľaša), Pierre Ferrand Dry Curaçao, Dr. Oscar Kramer 36% 0.05L (čistá fľaša), Campari Bitter 25% 0,7L (holá fľaša)